O programie Wiedza Galeria olimpijczyk.TV Forum Partnerzy Kontakt
USP tenispolska
szukaj z Google

Kalendarz imprez

Najbliższe imprezy:

wszystkie wydarzenia wszystkie wydarzenia

Partnerzy i Patroni

 

Patronat Honorowy 

Patroni medialni

 

szukaj na stronie

Aktualności

Pasjonaci tenisa i aktywnego wypoczynku, przedstawiciele firmy US Pharmacia i zaproszeni goście już po raz drugi spotkali się na Dorocznym Turnieju Tenisowym USP Cup im. Voitka Napiórkowskiego. Turniej tradycyjnie już, odbył się na kortach Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Solec”.

Ubiegłoroczny USP CUP zainaugurował jednocześnie początek programu społecznego USP tenispolska - Tenis na zdrowie, promującego aktywność fizyczną na bazie tenisa. Głównym Partnerem i jednocześnie pomysłodawcą tej inicjatywy jest firma US Pharmacia. Tegoroczne spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć programu USP tenispolska, omówienia planów na przyszłość, a przede wszystkim do dobrej zabawy.

Turniej odbył się w formie sportowo - rekreacyjnej imprezy rodzinnej. Goście spędzili aktywny dzień w gronie najbliższych oraz wśród zaproszonych przedstawicieli świata biznesu. USP Cup to wydarzenie integrujące przedstawicieli wielu firm, którym bliska jest idea kształtowania właściwych postaw pro - zdrowotnych.

Tegoroczny USP CUP był podzielony na turniej dla dorosłych oraz turniej dla młodzików.

W turnieju dla dorosłych udział wzięło 16 zawodników. Turniej został rozegrany w systemie deblowym ze zmiennym partnerem. Całodniowe spotkanie wypełniły interesujące i zacięte tenisowe pojedynki. Na korcie świetnie spisał się Włodzimierz Siudek, który wywalczył nagrodę „Zwycięzcy indywidualnego” oraz I miejsce w deblu w parze z Wojciechem Szurowskim. II miejsce zajął Sławomir Siudek w parze z Waldemarem Markiewiczem, III – Tomasz Petryszyn i Grzegorz Dębek. Równocześnie, na sąsiednich kortach prowadzone były konkurencje para - tenisowe dla młodszych uczestników imprezy. Dzieci brały udział w trzech rozgrywkach – Turniej Rzucanki, Turniej mini-tenisa i Turniej dla młodzików. Po całodniowych zmaganiach zwycięzcy Turnieju dla dorosłych i konkurencji dla juniorów otrzymali statuetki i medale, które wręczyli przedstawiciele firmy US Pharmacia: Pan Bogdan Lang, Pani Katarzyna Kuśmierz oraz Pan Janusz Napiórkowski.

USP Cup to nie walka o zwycięstwo, a dobra zabawa, towarzyska rywalizacja oraz promocja idei sportowego i zdrowego stylu życia. Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale, a wielu gości zapowiedziało swój udział w następnych edycjach Turnieju.

Zapraszamy do obejrzenie zdjęć, które znajdują się w galerii.

 

powrót do archiwum powrót do archiwum