O programie Wiedza Galeria olimpijczyk.TV Forum Partnerzy Kontakt
USP tenispolska
szukaj z Google

Kalendarz imprez

Najbliższe imprezy:

wszystkie wydarzenia wszystkie wydarzenia

Partnerzy i Patroni

 

Patronat Honorowy



 

Patroni medialni

 

szukaj na stronie

szkoły SET

W programie Szkolnej Edukacji Tenisowej udział biorą następujące szkoły:

Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny
ul. Garncarska 34
04-886 Warszawa

Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka
ul. Teresińska 9
00-727 Warszawa

Zespół Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia
W skład zespołu szkół wchodzą: Szkoła Podstawowa Nr 5, Gimnazjum Nr 2
ul. Wczasowa 5
05-261 Marki

Szkoła Podstawowa Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
ul. Oławska 3
01-494 Warszawa

Zespół Szkół w Izabelinie
W skład zespołu wchodzą: Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego, Gimnazjum im. ks. Aleksandra Fedorowicza 
ul.3 Maja 49
05-080 Izabelin B

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Legionów Polskich 1914-1918 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym
ul. Jana Pawła I/ 2
05-119 Legionowo

LVIII Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
ul. Górnośląska 31
00-432 Warszawa

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 112 im. Marii Kownackiej
ul. Ostródzka 175
03-289 Warszawa

Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 ( Szkoła Podstawowa i Gimnazjum )
ul. Karolkowa 56
Warszawa

Zespół Szkół Nr 31 im. Jana Kilińskiego
ul. Felińskiego 13
Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 306
ul. Tkaczy 27
01-346 Warszawa

Zespół Szkół nr 2
im. ks. Eleonory Czartoryskiej
w Radzyminie
ul. M. Konopnickiej 24
05-250 Radzymin

Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
ul. Stanów Zjednoczonych 27
03-914 Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 216 im. Klonowego  Liścia z Oddz. Integracyjnymi Falenica
ul. Wolna 36/38
04-908 Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza 
ul. Bartoszycka 45/47
04-923 Warszawa

Zespół Szkolno - Gimnazjalny:
Szkoła Podstawowa im. C.K. Norwida w Zakręcie
oraz Publiczne Gimnazjum w Zakręcie
ul. Szkolna 11
05-077 Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 138 im. Józefa Horsta
ul. Pożaryskiego 2
04-703 Warszawa

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 189 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego /w Zespole Szkół Nr 76 
ul. Dwóch Mieczy 5
04-491 Warszawa

Szkoła Podstawowa Nr 154 z Oddz. Integracyjnymi im. Pawła Edmunda Strzeleckiego
ul. Leśnej Polanki 63/65
03-142 Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego
ul. Wilgi 19
04-831 Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki
ul. Michała Kajki 80/82
04-621 Warszawa

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Roweckiego "Grota"
ul. Duża 3
05-260 Marki

Prywatne Gimnazjum Nr 34
ul. Bobrowiecka 9
00-728 Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej
ul. Aspekt 48
01-904 Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich
ul. Bytnara 19
02-645 Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika
ul. Wilczy Dół 4
02-798 Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ul. Związku Walki Młodych 10
02-786 Warszawa

Gimnazjum w Złotokłosie
ul. Romualda Traugutta 10
05-504 Złotokłos

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 82
ul. Czumy 8
01–355 Warszawa

Niepubliczne Gimnazjum nr 37
ul. Przy Bażantarni 3
02-793 Warszawa

Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Głuchych
ul. Łucka 17/23
00-842 Warszawa

Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Ul .Sochaczewska 4
05-084 Leszno

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku
ul. Al. 1000-lecia 14
06-100 Pułtusk
woj. mazowieckie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Jasienicy
ul. Szkolna 8
05-240 Jasienica

Szkoła Podstawowa im. Miry Zimińskiej - Sygietyńskiej w Cieszewie
Cieszewo 14
09-210 Drobin
Woj. mazowieckie

Szkoła podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Stróżewie
09-142 Stróżewo

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika
ul. Zakopiańska 4
05 -120 Legionowo

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
ul. Jagiellońska 67
05-120 Legionowo

Szkoła Podstawowa Nr 222 im. Jana Brzechwy
ul. Esperanto 7 A
01-049 Warszawa

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920
ul. Pomnikowa 21
05-260 Marki

Szkoła Podstawowa w Prażmowie
ul.Ryxa 72
05-505 Prażmów

Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Leśnym im. por. Adolfa Pilcha ps. Góra-Dolina
Ul Rolnicza 435
05-092 Łomianki

Szkoła Podstawowa w Zagrobie
Zagroba 24
09-230 Bielsk

Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
ul. Traugutta 10
05–504 Złotokłos

Zespól Szkół
Szkoła Podstawowa
im. Wojciecha Górskiego
w Pamiątce
ul. Anieli i Wojciecha Górskich 3
05-555  Tarczyn

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w  Bieniewicach
ul. Błońska 62
05-870 Błonie

Zespół Szkół Publicznych w Józefosławiu
ul. Kameralna 11
05-509 Piaseczno

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Warszawska 697
05-083 Borzęcin Duży

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Kiełpińskiej
05-140 Serock
Woj. mazowieckie

Zespół Szkół nr 49
ul. Lwa Tołstoja 2
01-910 Warszawa

Zespół szkół Specjalnych w Łbiskach
ul B. Chrobrego 83
05-502 Piaseczno

Zespół Szkół w Coniewie
Coniew 28
05-530 Góra Kalwaria

Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku (Szkoła Podstawowa; Gimnazjum Publiczne im. Papieża Jana Pawła II)
ul. Szkolna 2
06- 460 Grudusk

Szkoła Podstawowa w Józefowie
ul. Szkolna 62
05-119 Legionowo

Szkoła Podstawowa im. Stefana
Karsińskiego w Chotomowie
ul. Partyzantów 23
Chotomów

Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego
ul. Szkolna 2
05-090 Raszyn

Szkoła Podstawowa Nr 2
Al. Krakowska 20
05-820 Piastów

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Staszica w Piastowie
ul. J. Brandta 22
05-820 Piastów

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Paterku (SP i Gimnazjum)
ul. Kcyńska 6a
Paterek
89-100 Nakło nad Notecią

Szkoła Podstawowa nr 312
ul. Umińskiego 12
03-984 Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 185
ul. T. Bora - Komorowskiego
03-982 Warszawa

Zespół Szkół 52 (SP nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich; Gimnazjum nr 78)
Ul. Szegedyńska 11
01-957 Warszawa

Kolegium Zakonu Pijarów Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
ul. Gwintowa 3
00-704 Warszawa

Publiczna Szkoła Podstawowa w Maciejowicach
ul. Kościuszki 19
08-480 Maciejowice

Publiczna Szkoła Podstawowa im. S. Czarnieckiego w Czarnej
Czarna 5
26-670 Pionki

Zespół Szkół w Michałowicach
Gimnazjum im. Ks. Józefa Poniatowskiego
Ul. Szkolna 15
05-816 Michałowice

Szkoła Podstawowa w Stoczku
ul. Węgrowska 34
07-104 Stoczek

Zespół Szkół Publicznych w Goszczynie
ul. Armii Krajowej2
05-610 Goszczyn

Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Poniatowskiego w Ładach
ul. Długa 49  Dawidy Bankowe 
05-090 Raszyn

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Władysława Broniewskiego
ul. Obrońców Pokoju 44
05-800 Pruszków

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Miedznie
ul. Kościelna 15
07-106 Miedzna

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu
ul. Biała 6
26-600 Radom

Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich
ul. Szkolna 1
05-126 Izabelin

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyśmierzycach
ul. Mickiewicza 4
26-811 Wyśmierzyce

Zespół Szkół Publicznych Nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Kobyłce)
ul. Załuskiego 57
05 - 230 Kobyłka

Podstawowa Szkoła Montessori Aktywnego Rozwoju Talentów „SMART”
Ul. Mirkowska 39
05-520 Konstancin - Jeziorna

Szkoła Podstawowa nr 6
Opacz 9
05-520 Konstancin- Jeziorna

Zespół Szkół nr1
ul. Wojewódzka 12
05-510 Konstancin – Jeziorna

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich
Stare Zawady
26-660 Jedlińsk

Publiczna Szkoła Podstawowa w Samogoszczy
Samogoszcz
08-480 Maciejowice

Szkoła Aktywności Twórczej
ul. Krzywa 10
05-220 Zielonka

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
ul. Łomżyńska 14
07-322 Nur

Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Gminnym Zespole Szkół Czerwińsku nad Wisłą
ul. Warszawska 1
09-150 Czerwińsk na Wisłą

Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym
ul. Sarenki 20
05-540 Zalesie Górne

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Masłowicach
Masłowice 1
98-300 Wieluń

Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłka pil. M. Pisarka
ul. 11-go Listopada 2
05-250 Radzymin

Szkoła podstawowa w Okalewie
Okalew 19
98-311 Ostrówek

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi  nr 5 im. Gryfitów
ul. Hubalczyków 7
76-200 Słupsk

Zespół Oświatowy im.Sybiraków w Rozbitym Kamieniu (SP i Gimnazjum)
ul. Wiktora Szajkowskiego 7
Rozbity Kamień
08-311 Bielany

Zespół Szkół Nr 2 (SP i Gimnazjum)
Ul. Kolejowa 65 Stare Pieścirogi
05-191 Nasielsk

Zespół Szkół nr 2 (SP i Gimnazjum)
ul. Wiatraczna 16
09-300 Żuromin

Zespół Szkół nr 4 (Szkoła Podstawowa Nr 4 i Publiczne Gimnazjum Nr 4)
ul. Bema J. Gen. 312
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

Zespół Szkół Publicznych w Mrokowie (Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej oraz Publiczne Gimnazjum)
Ul. M. Świątkiewicz 2A
05-552 Wólka Kosowska


przedyskutuj na forum przedyskutuj na forum